YENİ KIA XCEED 249 BİN LİRADAN SATIŞTA
09 Ocak 2020

Yeni Kia XCeed, Türkiye’de ilk etapta 1,6 litre dizel motor ve 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman seçeneğiyle 248 bin 900TL’den satışa sunuldu.
YENİ KIA XCEED 249 BİN LİRADAN SATIŞTA

Kia, C segmentindeki gücünü Yeni XCeed ile göstermeye devam ediyor. Gelişmiş güvenlik önlemleri, bağlantı özellikleri ve teknoloji çözümleriyle Yeni XCeed, şehirli kompakt SUV sınıfının en teknolojik otomobili olarak öne çıkıyor. Yeni XCeed, geleneksel SUV’lara modern bir alternatif oluşturuyor.

Beş kapılı hatchback Ceed ile kıyaslandığında 26 mm artışla 1.826 mm genişliğe ve 44 mm daha yüksek bir yapıya kavuşan Yeni XCeed, çamurluk kaplamaları ve gümüş renkli detaylarıyla SUV hissini destekliyor.

Yeni Kia XCeed, diğer Ceed modellerinden farklılaşarak kendine özgü süspansiyon ayarı ve mimarisi ile sürücülere benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. XCeed yerden yüksek yapısına rağmen; özel süspansiyon ayarı, daha kompakt dış boyutları, daha düşük ağırlık merkezi ve azaltılmış toplam kütlesi sayesinde SUV ailesine göre çok daha dinamik ve sportif bir sürüş tarzı sunuyor.

Türkiye’ye ilk etapta Kia’nın bugüne kadar geliştirdiği en temiz dizel motor olan ve yüksek yakıt verimliliği sunan, 136 HP gücündeki 1,6 litre dizel Smartstream motorla gelen XCeed, 100 km’de yalnızca 4,4 lt yakıt tüketimiyle sınıfında öne çıkıyor.

En yüksek donanım özellikleriyle tek paket olarak satışa sunulan Yeni Kia XCeed, 248 bin 900TL’den satışa sunuldu.

Yorumlar