VOLKSWAGEN CRAFTER PİKAP, 150 BİNDEN BAŞLIYOR
29 Kasım 2018

Yeni Crafter Pikap, artan yükleme kapasitesi, iç ve dış tasarımındaki yenilikler, güvenlik ve konfor özellikleriyle 149 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
VOLKSWAGEN CRAFTER PİKAP, 150 BİNDEN BAŞLIYOR

Volkswagen Ticari Araç, iş dünyasının yükünü Yeni Crafter Pikap ile hafifletecek. Yeni Crafter Pikap, sahip olduğu alüminyum kasa ile artırılmış yük kapasitesi, yeni nesil güvenlik donanımları, standart olarak sunulan kliması ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkıyor.

Yeni Crafter Pikap 2.0 litre hacimli turbo dizel 140 HP gücünde motor seçeneğiyle satışa sunuluyor. Turbo dizel motoru ise 340 Nm tork sağlıyor. Yeni Crafter Pikap, 100 kilometrede ortalama 7,5 litre (manuel viteste 7.7 litre) yakıt tüketimi ve otomatik start/stop sistemiyle yüksek performans ve yüksek çekiş gücünü, düşük yakıt tüketimi ile buluşturuyor. Yeni Crafter Pikap’ta opsiyonel olarak, 4MOTION dört tekerden çekiş sistemi ve 8 ileri otomatik vites özellikleri de sunuluyor.

Yeni Crafter Pikap, sahip olduğu alüminyum kasa ile rakiplerine göre 200 kilograma varan daha fazla yükleme kapasitesi sunarken, arka kapağa entegre basamak ile kasa içerisine ulaşımı kolaylaştırıyor.

Yorumlar