RENAULT’DAN YENİ ÖZEL SERİSİ: ALASKANICE
14 Mart 2019

Renault, Eylül ayından itibaren satışa sunulacak olan özel seri Alaskan ICE Edition modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.
RENAULT’DAN YENİ ÖZEL SERİSİ: ALASKANICE

Renault Alaskan ICE Edition, buzul beyazı rengi ve kontrast oluşturan siyah ve kırmızı dış kaplamalarıyla göze çarpıyor. Alaskan ICE Edition, depolama hacmini artıran ve taşınan yükü koruyan özel iki renkli açılır tavan ve siyah yan çubuklar ile sunuluyor. 18 inç siyah alüminyum jantlar, çamurluk çerçeveleri ve arazi lastikleri, modelin etkileyici ve güçlü tasarımını öne çıkarıyor. İç kısımda ise ses odaklamalı sistem, 6 stereo Odak hoparlör ile üstün ses kalitesi sağlıyor.

Renault Alaskan güçlü tasarımı, enerjik ön kısım ve atletik çizgilerinin yanı sıra segmentinin en yüksek yakıt verimliliğine ve en iyi ekonomisine sahip 2.3 litre Renault dCi motoru ile dikkat çekmeye devam ediyor.Alaskan, geniş bir yükleme alanına (2,5m2), 1 tonun üzerinde taşıma kapasitesine, 3,5 ton römork çekme kapasitesi ve güçlü arazi sürüş becerilerine sahip. İsviçre, özel seri Alaskan ICE Edition modelinin pazara sunulacağı ilk ülke olacak. Alaskan, Eylül 2017’den bu yana Avrupa pazarında yerini alıyor.

Yorumlar