CENEVRE OTOMOBİL FUARI: SUBARU
07 Mart 2019

Subaru, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nda “Bolder” tasarım felsefesiyle üretilen yeni konsept modeli Viziv Adrenaline'i de tanıttı.
CENEVRE OTOMOBİL FUARI: SUBARU

Subaru, 2014 yılından bu yana otomobillerini “Dynamic X Solid” tasarım felsefesiyle tasarlıyordu. Subaru'nun Temmuz 2018'de açıkladığı yeni orta vadeli vizyonu “Step” kapsamında markanın tasarım felsefesi “Bolder” olarak belirlenmişti. “Bolder” tasarım felsefesi sayesinde yeni Subaru modelleri “Dynamic X Solid” ile üretilen modellerden “daha cesur” hale gelecek. “Bolder” tasarım felsefesiyle Subaru, markanın bakış açısını genişletmeyi, Subaru modellerinin özelliklerini daha belirgin bir şekilde tanımlamayı ve tüm yolculara daha fazla keyif vermeyi hedefliyor.

Subaru Viziv Adrenaline Concept yeni “Bolder” tasarım felsefesiyle tasarlanan ilk Subaru modeli olma özelliğine sahip. Dinamik ve güçlü bir dış tasarıma sahip olan Viziv Adrenaline'in metal-cam karışımı özel tasarım tavanı bu güçlü görünüşe büyük katkıda bulunuyor. Otomobilin jantlarında ve arazi tipi lastiklerinde kullanılan beyaz dokunuşlar ise otomobilin güçlü görünmesini sağlayan bir diğer unsur. Tüm bu tasarım öğeleri sayesinde Viziv Adrenaline Concept; sağlam, çevik ve güçlü bir görünüm sunuyor.

Yorumlar